MÖBLER / Bord / Soffbord 12354365
nr 1235 4365
Soffbord
Teak, 1950-tal, Bredd: 121 cm. Djup: 45 cm, höjd: 39cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:06:24
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr